Jak depilować plecy?

Wydepilowane ciało w dzisiejszych czasach stanowi bardzo duży komfort. Dzięki temu, bez problemu można pojawić się na przykład na plaży w bikini. Jest w obecnych czasach, wiele metod depilacyjnych, natomiast nie wszystkie są skuteczne. Maszynka jednorazowa zostawia podrażnienia i włosy bardzo szybko odrastają. Depilator jest dosyć bolesnym zabiegiem, pojawiają się również wrastające włoski po zabiegu. Wosk jest bardzo bolesnym zabiegiem. Najlepszym, najskuteczniejszym oraz najbardziej efektywnym zabiegiem w dzisiejszych czasach jest depilacja laserowa Vectus. Wspaniale sprawdza się on w przypadku na przykład depilacji pleców.

Depilacja laserowa pleców, diodowym Vectusem, jest bardzo szybkim oraz niezwykle skutecznym sposób, na pozbycie się niechcianego owłosienia z tej partii ciała. Wyżej wymienione urządzenie stosuje technologie na miarę dwudziestego pierwszego wieku. Gwarantuje to oczywiście każdemu pacjentowi maksymalne bezpieczeństwo w zakresie depilacji różnych części ciała. Co jest również ważne, minimalizuje to całkowicie ryzyko ponownego wrastania włosków. Dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii, tak naprawdę każdy może skorzystać z tego zabiegu. Bardzo istotne jest to, że laser medyczny ,,Vectus”, jako jedyne na świecie urządzenie, wyposażone jest w ,,Skintel”. Czym jest Skintel? Jest to przede wszystkim bardzo inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze.

Skintel przekłada się bezpośrednio na efekty zabiegowe depilacji laserowej. Otóż, dosłownie w praktyce oznacza to, iż przed zabiegiem laserowym, ten wyżej wymieniony czytnik, przykładany jest do skóry pacjenta w miejsce zabiegowe. Skintel pokazuje poziom melaniny w skórze i na tej podstawie, dobiera on odpowiednio parametry zabiegowe do każdego pacjenta. Co również jest ważne, z zabiegu mogą skorzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni. Najlepiej przed zabiegiem umówić się na konsultację z kosmetologiem. On odpowie na wszystkie pytania dotyczące tego zabiegu oraz poleci ile sesji powinno być wykonanych w celu trwałego usunięcia owłosienia. Depilacja laserowa pleców potrzebuje około 4 zabiegów dla pełnego efektu.

Warto również wiedzieć, iż właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz testom, stworzono rewelacyjne urządzenie Vectus. W zakresie depilacji laserowej i efektywnego, skutecznego usuwania owłosienia, absolutnie, nie ma on sobie równych. Ten wyżej wymieniony, laser diodowy ,,Vectus” jest w dzisiejszych czasach, urządzeniem, które uważane jest za zdecydowanie najskuteczniejsze w dziedzinie dermatologii estetycznej. Najważniejsze jest to, że efekty zabiegowe są trwałe. Ze względu na swoje wspaniałe właściwości zabiegowe, laser diodowy ,,Vectus”, używany jest wyłącznie w renomowanych klinikach, nie tylko w Europie, ale i na całym świecie – więcej w tym temacie tu: http://expresskaszubski.pl/gospodarka/2017/05/depilacja-laserowa-laser-vectus-w-gdansku.

Bardzo istotne jest to, iż zabieg depilacji laserem o nazwie ,,Vectus” nie jest absolutnie bolesny dla pacjenta. Dzieje się tak dlatego, że głowica urządzenia pokryta jest specjalnym, szafirowym szkłem. Warto wiedzieć, iż właśnie to szafirowe szkło, posiada wspaniałe właściwości chłodzące miejsce zabiegowe. Jest to ogromna ulga dla każdego pacjenta. Szafirowe szkło daje ogromny komfort. Warto również wiedzieć, iż głowica urządzenia, dodatkowo jeszcze wyposażona jest w najnowocześniejszą technologię, która to dobiera odpowiedni poziom mocy, do bezpośredniego odczuwania ciepła przez każdego pacjenta, poddawanego zabiegowi. Chłodzenie miejsca zabiegowego, odbywa się zarówno w trakcie emisji światła, jak i również po niej. Wszystkie te technologie, wykorzystane w laserze Vectus, wpływają na jego skuteczne działanie oraz ogromną efektywność.


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=M9B55Pm3yDk

5 replies on “Jak depilować plecy?”

 1. Janusz pisze:

  Czy można usunąć wąsy na stałe? Moja żona Grażyna ich nie lubi a co ogolę to szybko odrastają. Co temu zaradzić?

 2. Kryska pisze:

  Usunęłam wąsik ze swojej twarzy 🙂 bardzo mi to ułatwiło odzyskanie pewności siebie. Dziękuję koleżance która powiedziała mi o tej metodzie.

 3. Beata27 pisze:

  Usunęłam włoski pod pachami 🙂 to jest prawdziwy komfort. Trochę trzeba wydać na to ale potem to się zwraca. Polecam Clinica Cosmetologica – mają profesjonalny sprzęt i wykwalifikowany personel. I takich miejsc trzeba !

 4. Tesia pisze:

  A ja usunęłam włosy z pleców ! Wiem, że kobiety raczej nie mają tego problemu ale ja owszem MIAŁAM. Ale już nie mam. I jestem bardzo szczęśliwa 🙂

 5. Marta pisze:

  Potrzebowałam takiego zabiegu. Trochę się obawiałam ale teraz wiem że nie było takiej potrzeby. Zabieg był bezbolesny, mało tego, po roku od zabiegu włoski jeszcze nie odrosły. To mi się podoba 🙂 Konkret.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

36 + = 43